Спробуйте одноразові лінзи — це комфорт, безпека та свобода

25.05.2022 423 5.0 0
Спробуйте одноразові лінзи — це комфорт, безпека та свобода

Ви носите коригуючі окуляри, але хочете спробувати інший метод корекції зору? Починайте знайомство з контактною оптикою з одноразових лінз. Вони безпечні, зручні та здатні коригувати різні порушення зору: короткозорість, далекозорість та астигматизм. А ще вони тонкі та еластичні, тому м'яко лягають на поверхню рогівки, не доставляючи дискомфорту. Щоб дізнатись про види та вартість одноденних лінз, перегляньте каталог https://kyivlinza.ua/catalog/odnodnevnye-kontaktnye-linzy/ інтернет-магазину Київлінза. Але не замовляйте контактну оптику по рецепту на виготовлення окулярів. 

Щоб обрати ефективні лінзи, зверніться до офтальмолога чи оптометриста. Лікар проведе обстеження для визначення рефракційної помилки та параметрів оптичної системи. Для замовлення лінз вам необхідно знати оптичну силу, радіус кривизни та рекомендований діаметр пластинки. Якщо у вас рефракція правого і лівого ока відрізняється, ви зможете вказати параметри для обох очей. Так ви отримаєте гострий зір та свободу займатись тим, від чого відмовлялись через окуляри. 

В чому переваги одноденного плану заміни?

  • Гігієна. Лінзи щоденної заміни продаються в індивідуальних блістерах, наповнених універсальним розчином. Щоранку ви надягаєте стерильні засоби корекції, а ввечері викидаєте у смітник. Такий режим використання значно зменшує вірогідність ускладнень у вигляді інфекційних захворювань. 
  • Догляд. Головна перевага одноразової оптики — за нею не потрібно доглядати. Тобто вам не доведеться купувати контейнер, розчин, спеціальний пінцет та витрачати час на щоденне промивання пластинок. Збираючись у відпустку чи відрядження, ви братимете з собою лише упаковку лінз. 
  • Активність. Одноденна оптика дозволяє займатись будь-якими видами спорту, в тому числі водними. Ви можете вільно плавати в басейні, серфити, грати в водно поло, чи займатись рафтингом. Для занять спортом використовують саме одноразові лінзи, адже після контакту з водою їх доводиться викидати.

Офтальмологи називають одноденні лінзи найбезпечнішими з усіх видів контактної оптики. Адже вони виключають головну причину викинення більшості ускладнень — неправильне зберігання чи догляд. Одноразові засоби корекції зору безпечні для людей з чутливими очима та алергіків, адже не контактують з дезинфікуючими розчинами. Їх зручно носити дітям. підліткам та людям похилого віку. 

Які одноденні лінзи обрати?

Усі види контактної оптики виготовляють із гідрогелю або силікон-гідрогелю. Ці матеріали мають різні показники киснепроникності та вмісту вологи. Гідрогелеві пластинки на 50-55% складаються з води, тому вони м'які та комфортні. Але великий вміст рідини має недоліки — цей матеріал схильний до пересихання. Особливо, коли користувач довго працює за комп'ютером чи знаходиться у приміщенні із пересушеним повітрям. Гідрогелеві лінзи найкраще підійдуть тим, хто шукає заміну окулярам для походів у спортзал чи іншої активності. 

Силікон-гідрогель теж містить понад 45% вологи. Наявність силікону у складі матеріалу покращує показник киснепроникності. Тому він проводить у 3-4 рази більше кисню, ніж гідрогель. Відповідно, у силікон-гідрогелевих засобах корекції можна знаходитись довше. Обирайте такі лінзи, якщо плануєте носити їх щоденно. Особливо, якщо затримуєтесь на роботі допізна чи маєте нічні зміни. Зазвичай одноразові засоби корекції рекомендують носити 8, 10, іноді 12 годин. Але на ринку є моделі з рекордними показниками киснепроникності. Наприклад, Solente Impero 1-Day, в яких безпечно залишатись довше 12 годин.

Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/lifekhacker

Теги:контактні лінзи, одноразові лінзи

Комментарии
avatar
Читайте также: