Підшивка від алкоголізму: навіщо вона потрібна та як її проводять
Ефективна терапія стійких форм алкогольної залежності вимагає застосування особливих методів, які забезпечували б тривале і безумовне відторгнення організмом спиртних напоїв. Найкращі результати в рамках поставленого завдання демонструє вшивання – вживлення в тіло хворого алкозалежного імпланта з препаратом, що блокує розщеплення етанолу. Більше дізнатися тут https://rehab.net.ua/uk/likuvannya-alkogolizmu/pidshyvka-vid-alkogolizmu/ про підшивку від алкоголізму точно варто, якщо у вашого чоловіка, батька чи будь-якої іншої близької людини проблеми з контролем алкоголю, що вживається.
Як відбувається вшивання
У процедури кілька етапів:
- Підготовка. Для того щоб процедура була проведена без побічних реакцій (підвищення температури тіла, набряки, почервоніння шкіри, задишка, порушення ритму серцевого м'яза), перед нею пацієнта обстежують та встановлюють відсутність алкоголю в організмі. Якщо людина перебуває у стані алкогольного сп'яніння, її поміщають у стаціонар. І протягом 3-5 діб проводиться детоксикація.
- Спілкування із психологом. Для результативного проведення всієї процедури зашивки проводиться консультація з психологом, який допомагає більш ясно зрозуміти, що життя після неї зміниться, при чому значно, і розповідає про саму процедуру підшивки від алкоголю та її терміни дії.
- Обстеження. Це діагностика організму людини, що визначає міру обмежень до процедури. Тобто наркологу необхідно переконатись, що протипоказань для процедури підшивки від алкоголю немає.
Вшивання спеціального імпланта від алкоголю проводять наступним чином: після отримання згоди на розміщення в стаціонарі або вже саму процедуру підшивки та проведених обстежень, в обумовлену область вводять місцеву анестезію. Робиться невеликий надріз, а потім вшивається лікарський засіб на глибину до 4 см. Після цього накладаються шви і стерильна пов'язка. Ця операція проводиться безболісно і займає не багато часу (до 1 години).
Що відбувається при вживанні алкоголю після підшивки
Організм людини, яка зробила підшивку, «втрачає можливість» насолоджуватись алкоголем. Натомість її чекає «відторження» у вигляді головного болю, нудоти та блювотинні – у всіх різні симптоми, але вони точно викликають відразу до улюблених раніше напоїв. Можливі й інші прояви інтоксикації – від сильного серцебиття та стрибків тиску до поганого зору та істеричного нервового збудження до істерики або, навпаки, млявості і сонливості.
Термін дії препарату залежатиме від дози, яку було введено. Питання концентрації препарату вирішується лише лікарем і пацієнтом, враховується бажання пацієнта, стаж алкоголізму, загальний стан здоров'я, психічне здоров'я тощо.