Чим насправді корисні настільні ігри?
30.03.2025 400 0

Часто зустрічається думка, що настільні ігри - це для дітей. І задля справедливості варто відзначити, що до певного віку (~7-8 років) гра є провідним способом освоєння світу і навичок в цілому, так що дітям ігри і правда властиві більшою мірою. Однак, ні фантазія, ні творчість, ні символічне мислення не залишають людину з віком, тож грати можна з користю навіть у дорослому віці. А комплект настільних ігор від Memo Games стане не тільки приємним, а ще й дуже корисним подарунком.
Ось що цікаво знати про гравців у настілки:
Взагалі, настільні ігри — це один із найкращих видів спілкування: неможливо, скажімо, почати дивитися в телефон посеред кона. Іноді настілки дуже допомагають, коли зібралася дещо різношерста компанія і розмова не клеїться. Гра відмінно показує, як у людини працює голова і який у неї характер. У настолок є тактильність і відчутність, і чудовим чином навіть схематичне ігрове поле оживає і здається реальним.
Психологія настільних ігор: як це працює
Загалом очевидно, що різним людям подобається різне, і на ігри це теж поширюється. Одна й та ж сама гра деяким дітям (і дорослим) заходить, в іншим — ні. Є люди, яким не подобаються настолки в принципі. Для когось більш привабливим є не сам процес гри, а спілкування, атмосфера за столом.Ось що цікаво знати про гравців у настілки:
- вважається, що люди з аутизмом люблять настільні ігри більше, ніж решта. Настільні ігри дають людям із аутизмом можливість налагоджувати соціальні зв'язки альтернативними методами;
- у настільні ігри грають і звичайні дорослі люди. Гравці настолок - це зрілі люди, 30-40 років (багато хто відійшов від бездушних комп'ютерних бродилок і стрілялок), які прагнуть справжнього спілкування та умиротворення. Це люди, що люблять думати, розважливі, логічні та врівноважені;
- більшість фанатів настолок вже мають сім'ю і щодо дорослих дітей, мають хорошу роботу, де отримують певний дохід, частина з якого дозволяють собі витрачати нові ігри. Адже, настільні ігри українською часом коштують дуже дорого, особливо, накручені коробки наповнені до країв мініатюрами, жетонами та іншими компонентами.

Чому настолки не втрачають популярності
Настільна гра дає можливість спілкуватися з друзями за приємним дозвіллям. Вона дозволяє спілкуватися, думати, змагатися, отримувати тактильний кайф від компонентів, тобто класно проводити час. При цьому комп'ютерні ігри та настілки взагалі конкурують один з одним — це докорінно різні види дозвілля. Настільні ігри - це дуже жива річ. В комп'ютерних іграх можна активно спілкуватися, але все ж таки це не те ж саме, що сидіти за одним столом і бачити обличчя та емоції.Взагалі, настільні ігри — це один із найкращих видів спілкування: неможливо, скажімо, почати дивитися в телефон посеред кона. Іноді настілки дуже допомагають, коли зібралася дещо різношерста компанія і розмова не клеїться. Гра відмінно показує, як у людини працює голова і який у неї характер. У настолок є тактильність і відчутність, і чудовим чином навіть схематичне ігрове поле оживає і здається реальним.
Комментарии
Читайте также: